+420 385 348 838

O nás

Bezchybná moderní léčba, pečlivý přístup k prevenci, citlivost a šetrnost jsou jen některé z vlastností, které si každý pacient od svého zubního lékaře zaslouží, jakkoli najít někoho, kdo Vám je poskytne, není právě nejsnadnější úkol. MUDr. Radmila Trávníčková je kvalifikovanou stomatoložkou s více než dvaceti lety zkušeností v oboru, která ve své ordinaci v Českých Budějovicích dlouhodobě spojuje požadavky účinné, přesně zacílené léčebné péče, zodpovědného přístupu k prevenci a otevřenosti a vstřícnosti k pacientům. A jak o tom svědčí pravidelné pozitivní ohlasy od pacientů, zatím se jí to daří.

Naše zubní ordinace poskytuje kompletní stomatologickou péči pro děti i dospělé. V ordinaci se s pacienty vidíme nejčastěji při příležitosti preventivních prohlídek, na které mají nárok dvakrát ročně a které mají enormní význam při péči o chrup jako celek, protože pomáhají účinně předejít onemocněním chrupu, jež mohou mít v krajním případě závažné důsledky i pro zbytek organismu. Každodenně také provádíme běžné drobné zákroky v ústní dutině, jakými jsou např. aplikace zubních výplní po napadení zubu kazem. V naší ordinaci si však profesionálně poradíme i s mnoha druhy závažnějších onemocnění. Zajistíme také některá nadstandardní ošetření z oblasti estetické stomatologie. Svým pacientům jsme kdykoli k dispozici, pokud potřebují poradit s jakoukoli záležitostí týkající se zdraví jejich chrupu.

Naším cílem je nabízet svým pacientům služby v největší možné kvalitě a s použitím nejmodernějších technologií. Záleží nám ale i na tom, aby se pacienti v naší ordinaci cítili dobře, zachovávali si k nám a k naší péči důvěru a měli pocit, že se na nás mohou v každé situaci spolehnout. Každý pacient je pro nás důležitý a chceme, aby měl možnost to při každé návštěvě v naší zubní ordinaci pocítit. Těšíme se na shledání i s Vámi!

Ordinační hodiny

Pondělí 8:00 – 16:00
Úterý 8:00 – 15:00
Středa 8:00 – 15:00
Čtvrtek 8:00 – 12:00
Pátek 8:00 – 12:00

Smluvní pojišťovny

  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (211)
  • Vojenská zdravotní pojišťovna ČR (201)
  • Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR (111)
  • Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (207)
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)